•  

  userfiles/dandamixpl/top/0.jpg

   

 •  

  userfiles/dandamixpl/top/1.jpg

   

 •  

  userfiles/dandamixpl/top/2.jpg

   

 

 

Usługi fryzjerskie

Świadczę usługi fryzjerskie w domu klienta. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin. Pojawię się wraz z potrzebnym sprzętem, by poprawić nastrój każdej kobiecie.

Mam już stałe klientki, które chętnie korzystają z opcji wizyty domowej chociażby ze względu na bycie świeżo upieczoną mamą bądź wiek i trudności z przetransportowaniem się do zakładu fryzjerskiego.

Posiadanie zaufanej fryzjerki, która przyjdzie do naszego domu daje dodatkowe korzyści np.: każda z nas wie ile zajmuje wizyta u fryzjera . Trzeba wygospodarować kilka godzin z codziennego dnia. Decydując się na moje usługi, pomiędzy wykonywanymi zabiegami możesz doglądać swoich spraw domowych i np. gotować obiad dla męża;)

Wykonuję:
- obcinanie,
- malowanie jeden kolor,
- pasemka,
- balejaż,
- trwała ondulacja,
- doradzam w kwestii doboru fryzury i koloru.
Jestem otwarta na wszelkie nowatorskie pomysły klientek.

CENY PROMOCYJNE!!!

Na pierwszym miejscu stawiam zadowolenie klienta.
Wykonując zabiegi kieruję się wskazówkami i uwagami klienta, a nie schematycznie jak to robi większość fryzjerek działających rutynowo.

Dla nowych klientek zalecana jest krótka wizyta „przed” w celu ustalenia jakości i rodzaju włosa. Jest to niezbędne, by dobrać odpowiednie produkty do zabiegów i przemyślenia określonych działań.